Galeria

Wycieczka Smerfów do Jupi Parku

Ilość zdjęć: 47

Dzisiejszego dnia Smerfy pojechały na wycieczkę do sali zabaw Jupi Park, która mieści się w Katowicach.Wycieczka do Jupi Parku była nagrodą, którą Smerfy wygrały uczestnicząc w konkursie "Jupik w przedszkolu". Smerfy miały okazję poskakać w basenie pełnym piłeczek, pozjeżdżać na różnego rodzaju zjeżdżalniach, pobawić się dotykowym komputerem..

pokaż więcej »

Smerfy na świeżym powietrzu

Ilość zdjęć: 24

Korzystając z pięknej pogody, przedszkolaki z grupy Smerfów bardzo chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Nie tylko bawią się w przedszkolnym ogrodzie ale również zwiedzają najbliższą okolicę, chodzą na plac zabaw. Przebywanie dzieci na świeżym powietrzu wpływa korzystnie na ich rozwój a połączone z ruchem, pozwala na rozładowanie drzemiącej w nich energii. Smerfy bardzo to lubią.

pokaż więcej »

Smerfy w sklepie

Ilość zdjęć: 4

Dzieci z grupy Smerfów wybrały się do sklepu spożywczego, gdzie przyjrzały się pracy pani ekspedientki oraz sprawdziły jakie warzywa i owoce można tam kupić. Wizyta w sklepie związana była z tematem tygodniowym "mierzymy i ważymy". Dzieciom wyjaśniono terminy: klient, ekspedient, lada sklepowa, kasa. Ponadto zwrócono uwagę na sposób robienia zakupów, a także narzędzia służące do porównywania masy przedmiotów. Pani ekspedientka zapoznała dzieci z wagą sklepową.

pokaż więcej »

Kosmiczny tydzień u Smerfów

Ilość zdjęć: 33

W tym tygodniu Smerfy przeżywają niesamowite przygody! Lądują na różnych planetach, latają rakietami, nawiązują kontakty z innymi cywilizacjami. A to wszystko w przedszkolu!

pokaż więcej »