Galeria

Teatrzyk

Ilość zdjęć: 5

Dziś porozmawialiśmy o zdrowym żywieniu. Pomogli nam w tym aktorzy teatru Kanon z Krakowa przedstawiając spektakl "Przygody Krasnala Pączka"

pokaż więcej »

Sadzimy roślinki!

Ilość zdjęć: 19

Ostatni dzień tygodnia ekologicznego, a zarazem wakacyjnego dyżuru w naszym przedszkolu. Dziś podjęliśmy się zasadzenia pięknych kwiatów, które nasi podopieczni zabierają do domu jako pamiątkę. Serdecznie dziękujemy za ten wakacyjny czas - rodzicom za zaangażowanie oraz dzieciom, bez których nie byłoby tego wszystkiego. Zapraszamy ponownie za rok!

pokaż więcej »

Dwie wieże

Ilość zdjęć: 18

pokaż więcej »

Eko-stworki

Ilość zdjęć: 20

Wczoraj i dziś zajęliśmy się sprawą segregacji śmieci. Dowiedzieliśmy się w jakim kolorze powinien być pojemnik, aby móc prowadzić segregację wrzucając do niego śmieci. A na koniec stworzyliśmy Eko-stworki, wykorzystując w tym celu odpadki.

pokaż więcej »

Eko krasnoludki

Ilość zdjęć: 8

pokaż więcej »

Konkurs piosenki

Ilość zdjęć: 25

Dziś w naszym przedszkolnym ogrodzie odbył się Konkurs Piosenki! Odkryliśmy wiele talentów wśród naszych wychowanków. Gościliśmy grupę dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury, która uświetniła występem artystycznym nasz konkurs. Dziękujemy pani Agnieszce i pani Emilii za współpracę Tym optymistycznym akcentem kończymy tydzień muzyczny!

pokaż więcej »

Zabawy sportowe

Ilość zdjęć: 19

W poniedziałek rozpoczęliśmy tydzień ekologiczny. Tego dnia odbyły się zabawy sportowe. Dzieci mogły sprawdzić się na równoważni oraz podczas gry w kręgle, pokonać tor przeszkód, a na końcu wziąć udział w pełnowymiarowej grze planszowej. Od tego dnia "wie każdy zuch, że w zdrowym ciele, zdrowy jest duch":)

pokaż więcej »

Zumba!

Ilość zdjęć: 18

Muzycznego tygodnia ciąg dalszy! Dzisiaj udaliśmy się do Młodzieżowego Domu Kultury aby tańczyć ZUMBĘ! Okazało się że wśród naszych przedszkolaków jest wielu utalentowanych tancerzy!

pokaż więcej »

Muzyczna wirówka

Ilość zdjęć: 16

Dziś malowaliśmy za pomocą farb i szklanych kuleczek w rytm muzyki. W ten sposób powstawały przepiękne, muzyczne abstrakcje.

pokaż więcej »