Galeria

25.11. Dzień Pluszowego Misia

Ilość zdjęć: 33

W dniu 25.11. w grupie "Smerfów" zostały zorganizowane obchody Dnia Pluszowego Misia. Dzieci poznały historię pluszowego misia, wykonały grupową pracę plastyczną, uczestniczyły w zabawach z misiami. Ponadto wykonano pamiątkowe fotografie.

pokaż więcej »

"Świat Elmo. Aparat fotograficzny"

Ilość zdjęć: 7

W dniu 5 listopada grupy"Motylki"i "Smerfy" oglądały film animowany z serii "Świat Elmo".Maluszki i starszaki zdobywały wiedzę dotyczacą obsługi aparatów fotograficznych oraz wykonywania zdjęć.

pokaż więcej »

Festyn z dynią!

Ilość zdjęć: 20

pokaż więcej »

Teatrzyk

Ilość zdjęć: 5

Dziś porozmawialiśmy o zdrowym żywieniu. Pomogli nam w tym aktorzy teatru Kanon z Krakowa przedstawiając spektakl "Przygody Krasnala Pączka"

pokaż więcej »

Sadzimy roślinki!

Ilość zdjęć: 19

Ostatni dzień tygodnia ekologicznego, a zarazem wakacyjnego dyżuru w naszym przedszkolu. Dziś podjęliśmy się zasadzenia pięknych kwiatów, które nasi podopieczni zabierają do domu jako pamiątkę. Serdecznie dziękujemy za ten wakacyjny czas - rodzicom za zaangażowanie oraz dzieciom, bez których nie byłoby tego wszystkiego. Zapraszamy ponownie za rok!

pokaż więcej »

Dwie wieże

Ilość zdjęć: 18

pokaż więcej »

Eko-stworki

Ilość zdjęć: 20

Wczoraj i dziś zajęliśmy się sprawą segregacji śmieci. Dowiedzieliśmy się w jakim kolorze powinien być pojemnik, aby móc prowadzić segregację wrzucając do niego śmieci. A na koniec stworzyliśmy Eko-stworki, wykorzystując w tym celu odpadki.

pokaż więcej »

Eko krasnoludki

Ilość zdjęć: 8

pokaż więcej »

Konkurs piosenki

Ilość zdjęć: 25

Dziś w naszym przedszkolnym ogrodzie odbył się Konkurs Piosenki! Odkryliśmy wiele talentów wśród naszych wychowanków. Gościliśmy grupę dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury, która uświetniła występem artystycznym nasz konkurs. Dziękujemy pani Agnieszce i pani Emilii za współpracę Tym optymistycznym akcentem kończymy tydzień muzyczny!

pokaż więcej »