Galeria

Eko-stworki

Ilość zdjęć: 20

Wczoraj i dziś zajęliśmy się sprawą segregacji śmieci. Dowiedzieliśmy się w jakim kolorze powinien być pojemnik, aby móc prowadzić segregację wrzucając do niego śmieci. A na koniec stworzyliśmy Eko-stworki, wykorzystując w tym celu odpadki.

pokaż więcej »

Eko krasnoludki

Ilość zdjęć: 8

pokaż więcej »

Konkurs piosenki

Ilość zdjęć: 25

Dziś w naszym przedszkolnym ogrodzie odbył się Konkurs Piosenki! Odkryliśmy wiele talentów wśród naszych wychowanków. Gościliśmy grupę dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury, która uświetniła występem artystycznym nasz konkurs. Dziękujemy pani Agnieszce i pani Emilii za współpracę Tym optymistycznym akcentem kończymy tydzień muzyczny!

pokaż więcej »

Zabawy sportowe

Ilość zdjęć: 19

W poniedziałek rozpoczęliśmy tydzień ekologiczny. Tego dnia odbyły się zabawy sportowe. Dzieci mogły sprawdzić się na równoważni oraz podczas gry w kręgle, pokonać tor przeszkód, a na końcu wziąć udział w pełnowymiarowej grze planszowej. Od tego dnia "wie każdy zuch, że w zdrowym ciele, zdrowy jest duch":)

pokaż więcej »

Zumba!

Ilość zdjęć: 18

Muzycznego tygodnia ciąg dalszy! Dzisiaj udaliśmy się do Młodzieżowego Domu Kultury aby tańczyć ZUMBĘ! Okazało się że wśród naszych przedszkolaków jest wielu utalentowanych tancerzy!

pokaż więcej »

Muzyczna wirówka

Ilość zdjęć: 16

Dziś malowaliśmy za pomocą farb i szklanych kuleczek w rytm muzyki. W ten sposób powstawały przepiękne, muzyczne abstrakcje.

pokaż więcej »

Muzyczne wariacje

Ilość zdjęć: 18

Rozpoczęliśmy tydzień muzyczny! Dziś rysowaliśmy pastelami w rytm muzyki, a później tworzyliśmy piękne obrazy z przygotowanych wcześniej kolorowych kartek.

pokaż więcej »

Kanapki

Ilość zdjęć: 10

Dziś przygotowaliśmy kanapki, które jak się okazało były nie tylko kolorowe i zdrowe, ale również były przepyszne! Tym miłym akcentem zakończyliśmy tydzień kulinarny. Od poniedziałku rozpoczynamy tydzień muzyczny:)

pokaż więcej »

Pizza

Ilość zdjęć: 32

Mamma mia! Nasza kulinarna przygoda powoli dobiega końca. Dziś zawędrowaliśmy do włoskiej kuchni i samodzielnie przygotowaliśmy pizzę!

pokaż więcej »

Sałatka owocowa

Ilość zdjęć: 28

Dzisiaj przygotowaliśmy sałatkę owocową. Jak widać, wszyscy chętnie zaangażowali się w przygotowanie tego pysznego posiłku. Od dziś nasi przedszkolacy wiedzą, że "Sałatka owocowa smaczna jest i zdrowa!"

pokaż więcej »