Galeria

Zumba!

Ilość zdjęć: 18

Muzycznego tygodnia ciąg dalszy! Dzisiaj udaliśmy się do Młodzieżowego Domu Kultury aby tańczyć ZUMBĘ! Okazało się że wśród naszych przedszkolaków jest wielu utalentowanych tancerzy!

pokaż więcej »

Muzyczna wirówka

Ilość zdjęć: 16

Dziś malowaliśmy za pomocą farb i szklanych kuleczek w rytm muzyki. W ten sposób powstawały przepiękne, muzyczne abstrakcje.

pokaż więcej »

Muzyczne wariacje

Ilość zdjęć: 18

Rozpoczęliśmy tydzień muzyczny! Dziś rysowaliśmy pastelami w rytm muzyki, a później tworzyliśmy piękne obrazy z przygotowanych wcześniej kolorowych kartek.

pokaż więcej »

Kanapki

Ilość zdjęć: 10

Dziś przygotowaliśmy kanapki, które jak się okazało były nie tylko kolorowe i zdrowe, ale również były przepyszne! Tym miłym akcentem zakończyliśmy tydzień kulinarny. Od poniedziałku rozpoczynamy tydzień muzyczny:)

pokaż więcej »

Pizza

Ilość zdjęć: 32

Mamma mia! Nasza kulinarna przygoda powoli dobiega końca. Dziś zawędrowaliśmy do włoskiej kuchni i samodzielnie przygotowaliśmy pizzę!

pokaż więcej »

Sałatka owocowa

Ilość zdjęć: 28

Dzisiaj przygotowaliśmy sałatkę owocową. Jak widać, wszyscy chętnie zaangażowali się w przygotowanie tego pysznego posiłku. Od dziś nasi przedszkolacy wiedzą, że "Sałatka owocowa smaczna jest i zdrowa!"

pokaż więcej »

Soczki i koktajle!

Ilość zdjęć: 34

W dniu dzisiejszym każdy z przedszkolaków miał możliwość wybrania swoich ulubionych owoców i warzyw, a następnie przygotowania z nich jedynego w swoim rodzaju koktajlu. Witaminowy zawrót głowy!

pokaż więcej »

"Pieczemy ciasteczka!"

Ilość zdjęć: 23

Rozpoczęliśmy tydzień kulinarny! W dniu dzisiejszym grupa starszaków przygotowała ciasto, a następnie przekazała je maluszkom, aby powycinali z niego małe ciasteczka. Było przepysznie!

pokaż więcej »

"W teatrze"

Ilość zdjęć: 20

W dniu dzisiejszym poznawaliśmy teatr! Na początku dowiedzieliśmy się czym jest teatr lalek, teatr cieni, pantomima itd. a następnie panie z naszego przedszkola przygotowały przedstawienie "Trzy świnki". Jak widać robimy wszystko, żeby umilić dzieciom czas w przedszkolu :)

pokaż więcej »

'W starym kinie"

Ilość zdjęć: 8

Dzisiaj wybraliśmy się do Młodzieżowego Domu Kultury. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda oraz jak działa projektor, którego do oglądania filmów paręnaście lat temu używali ich dziadkowie. Na koniec zobaczyliśmy bajkę Dusty 2, dzięki czemu poczuliśmy się jak w prawdziwym kinie:)

pokaż więcej »