Galeria

Audycja muzyczna "Karnawałowe melodie"

Ilość zdjęć: 17

17go lutego w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna pod hasłem "Karnawałowe melodie". Poniżej przedstawiamy zdjęcia z przebiegu audycji. Jesteśmy pod wrażeniem talentów naszych wychowanków!

pokaż więcej »

29.01. Bajka "Lucjan lew, jakiego nie było"

Ilość zdjęć: 4

Bohaterką historii jest Hania, która trafia do bajkowej krainy po tym, jak wypadł jej pierwszy mleczny ząb. Spotyka tam Lwa Lucjana, którego dotychczas znała jako pluszową zabawkę.By wrócić do domu musi odnaleźć Zębową Wróżkę, co wcale nie jest takie proste ... Scenariusz spektaklu muzycznego powstał na podstawie książki Roksany Jedrzejewskiej- Wróbel "Lucjan Lew, jakiego nie było".

pokaż więcej »

28.01. Jasełka dla uczniów SP3

Ilość zdjęć: 10

W dniu 28.01.(środa) grupa przedszkolna "Słoneczka"gościła uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Świętochłowicach razem z paniami wychowawczyniami. Przedszkolaki zaprezentowały Jasełka, uczniowie włączyli się do wspólnego kolędowania.

pokaż więcej »

Program edukacyjny dla przedszkoli "Kubusiowi Przyjaciele Natury" .

Ilość zdjęć: 31

Z przyjemnością informujemy, że Przedszkole Miejskie nr 1 w Świętochłowicach bierze udział w VII edycji programu edukacyjnego dla przedszkoli - "Kubusiowi Przyjaciele Natury".W roku szkolnym 2014/2015 program będzie realizowany w styczniu 2015 roku, w grupie dzieci 5 i 6 letnich "Słoneczka". Serdecznie zapraszamy do oglądania fotografii.

pokaż więcej »