Galeria

TYDZIEŃ ZDROWIA -DZIEŃ 5- DZIEŃ MARCHEWKI

Ilość zdjęć: 33

Ostatniego dnia "tygodnia zdrowia" w przedszkolu obchodziliśmy święto marchewki. Dzieci przygotowywały pyszne surówki oraz zdrowe soki.

pokaż więcej »

TYDZIEŃ ZDROWIA - DZIEŃ 4 - SZKOŁA CZYSTYCH RĄK

Ilość zdjęć: 12

W czwartek nasi wychowankowie dowiedzieli się dlaczego należy często myć ręce oraz w jaki sposób to robić. Wzięli również udział w eksperymencie dydaktycznym, który pokazał im, jak ważną rolę podczas mycia rąk odgrywa mydło.

pokaż więcej »

TYDZIEŃ ZDROWIA - DZIEŃ 3 -W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH

Ilość zdjęć: 22

Trzeciego dnia "Tygodnia Zdrowia" nasze przedszkole odwiedził pan Adam Brysz - srebrny medalista Pucharu Europy w Judo. Opowiedział dzieciom nieco o uprawianej przez niego dyscyplinie sportowej, a następnie zaprosił wszystkich do wspólnego treningu. Okazało się że wśród naszych przedszkolaków są prawdziwi mistrzowie!

pokaż więcej »

TYDZIEŃ ZDROWIA - DZIEŃ 2- WITAMINKI, WITAMINKI - DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI

Ilość zdjęć: 33

Drugi dzień tygodnia zdrowia pod hasłem "Witaminki, witaminki - dla chłopczyka i dziewczynki" obfitował w wiele atrakcji. Dzieci samodzielnie przygotowywały zdrowe kanapki, poznawały piramidę zdrowego żywienia, określały które produkty należy jeść często, a których unikać. Po dzisiejszym dniu wiedza dzieci na temat zdrowego odżywiania znacznie się poszerzyła

pokaż więcej »

TYDZIEŃ ZDROWIA - DZIEŃ 1 - Akademia Zdrowego Uśmiechu

Ilość zdjęć: 21

W dniu dzisiejszym dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach dotyczących higieny zębów. Miały możliwość zobaczyć tematyczną prezentację, porozmawiać z wykwalifikowanymi asystentkami, które tłumaczyły jak i kiedy należy myć ząbki. Przedszkole otrzymało certyfikat "Akademii zdrowego uśmiechu".

pokaż więcej »

9.10. Owocowe i warzywne przysmaki

Ilość zdjęć: 20

Słoneczka zjadły smaczną owocową sałatkę, a potem przygotowały własnoręcznie warzywne szaszłyki.

pokaż więcej »