21 kwietnia 2016 15:58 | Komunikaty

TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Drodzy Rodzice!
Od poniedziałku 25.04.2016 rozpoczynamy w naszym przedszkolu TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA. Oto harmonogram:

25.04 Poniedziałek: Pierwsza pomoc przedmedyczna - spotkanie z ratownikami, pogadanka z dziećmi na temat pierwszej pomocy przedmedycznej, dzieci przejdą kurs małego ratownika
26.04 Wtorek: weźmiemy udział w próbnym alarmie przeciwpożarowym
27.04 Środa: Spotkanie z Policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego w Świętochłowicach
28.04 Czwartek: spotkanie z panią Kasią Skibą, hodowcą psów, która spotka się z dziećmi wraz ze swym pupilem. Odbędzie się rozmowa na temat bezpiecznego zachowania w obecności psa, zobaczą jego pielęgnację, poznają "mowę ciała psa"
29.04 Piątek: Wycieczka do remizy strażackiej  odwiedzimy naszą jednostkę Państwowej Straży pożarnej w Świętochłowicach.