18 lutego 2014 17:16 | Wydarzenia

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 14 oraz 15 stycznia w przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tę niezwykłą uroczystość rozpoczęło przywitanie przybyłych gości przez wychowawczynie grup.

Dziadek i Babcia to bardzo ważne osoby dla każdego dziecka, z tego względu dzieci bardzo chętnie przygotowały program artystyczny. Przedszkolacy śpiewali piosenki, recytowali wiersze. Zaproszeni goście z uwagą słuchali małych aktorów, bardzo często nagradzali ich gromkimi brawami. Babciom i dziadkom towarzyszyła radość, duma i łzy wzruszenia.

Po występie artystycznym babcie i dziadkowie wraz z wnukami mieli okazję wziąć udział w różnego typu zabawach i konkursach. Babcie zdawały test na prawo jazdy a dziadkowie tworzyli ekologiczny strój dla wnuka. Wszyscy chętni rozwiązywali balonowe zagadki, próbowali swoich sił w zabawach tanecznych. Za wspaniałą zabawę i aktywny udział dziadkowie i babcie otrzymywali drobne nagrody. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczały własnoręcznie wykonane laurki i prezenty a następnie zaprosiły dziadków na słodki poczęstunek.

Dzień Babci i Dziadka u Smerfów